Używasz AdBlocka?

Dzięki reklamom, linkom afiliacyjnym i artykułom sponsorowanym
mogę nadal pisać o rodzinnych podróżach.
Jeśli możesz, wyłącz proszę AdBlocka w swojej przeglądarce.

Wisła: 3D Trick Gallery, czyli strzel sobie selfie

Dawno tak dobrze się nie bawiłam! Niepozorna galeria znajduje się przy wystawie klocków LEGO w Wiśle. Nigdy nie sądziłam, że takie miejsce może wywoływać tak wiele pozytywnych emocji. Na dokładkę wyszliśmy z dziesiątkami fantastycznych zdjęć, które wyglądają, jakby robione były przez profesjonalistów. Dla mnie bomba!

Galeria 3D w Wiśle

O wystawie klocków LEGO w Wiśle pisałam TUTAJ. Dziewczyny bardzo chciały ją odwiedzić, gdy byliśmy na wycieczce w Ustce, ale zabrakło nam czasu. W końcu trafiliśmy do Wisły. Jeśli odwiedzasz z rodziną polskie kurorty, wiesz na pewno, że ilość atrakcji wokół może przyprawić o zawrót głowy i zwyczajnie nie da się ze wszystkich skorzystać. Konieczna jest selekcja, ale jak jej dokonać? Można szukać opinii innych turystów, przyjąć kryterium ceny, albo dodatkowe korzyści, jakie niesie odwiedzenie danego miejsca. W przypadku 3D Trick Gallery takim bonusem jest super pamiątka w postaci nielimitowanej liczby fotek, które możecie możecie tu sami wykonać.

Gdzie zrobić sobie zdjęcie w niecodziennych okolicznościach?

Nietuzinkową fotkę zrobić można właśnie w Wiśle w 3D Tricks Gallery. Galeria jest w istocie niezwykłą wystawą zdjęć, przy których można pozować. Ustawiając aparat pod odpowiednim kątem otrzymasz profesjonalne ujęcia w niecodziennych okolicznościach. Przy większości wielkich fotografii znajduje się stojak z propozycją, w jaki sposób ustawić kadr. Efekty są oszałamiające. Dawno tyle się nie uśmiałam. Oczywiście z dzieciakami fun jest jeszcze lepszy, bo nasze małe modelki dawał od siebie tak wiele propozycji póz i plastycznych min, że każde kolejne zdjęcie wydawało się jeszcze lepsze od poprzedniego. W artykule prezentuje tylko kilka propozycji, a uwierz, że ze wszystkich wykonanych fotek można by wybrać niezłe portfolio.

Zabawa w fotografa i modelki

Dla mnie wizyta w 3D Trick Gallery była super przygodą i naprawdę sporym zaskoczeniem. Nie sądziłam, że tak niepozorna wystawa może dać tyle przyjemności. Z naszych prywatnych zdjęć zrobimy sobie na pamiątkę fotoksiążkę, która będzie leczyć chandrę w pochmurne dni 😉 Naprawdę gorąco polecam odwiedzenie tego miejsca. TUTAJ znajdziesz więcej informacji i aktualne ceny. Obecnie można dostać 50% zniżki na 3D Trick Gallery, kupując bilety na wystawę klocków LEGO, ale najlepiej sprawdzać promocje na bieżąco.

Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć udanego pstrykania 😉


Artykuł powstał w ramach współpracy reklamowej z biurem wystawy klocków LEGO w Wiśle. PIĘKNIE DZIĘKUJEMY ZA ZAPROSZENIE! Było fantastycznie! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Nie kopiuj