Używasz AdBlocka?

Dzięki reklamom, linkom afiliacyjnym i artykułom sponsorowanym
mogę nadal pisać o rodzinnych podróżach.
Jeśli możesz, wyłącz proszę AdBlocka w swojej przeglądarce.

O mnie

Kocham podróże! Uwielbiam odkrywać nowe miejsca, a także wracać do tych ukochanych. Uważam, że każdy zakątek świata ma w sobie niezliczone tajemnice i ciekawostki oraz niezwykłe piękno i magię. Bez względu na to czy zwiedzam rodzinne miasto, czy miejsca na drugim końcu ziemi – zawsze znajdę coś, co mnie uszczęśliwia. Odkąd zostałam mamą patrzę na świat w nieco inny sposób niż dawniej, zwracając więcej uwagi na to, co zainteresuje także moje dzieci, a jednocześnie będzie dla nich dobre i bezpieczne. Podróże pod lupą powstały zatem z połączenia miłości do podróży i… miłości do moich córek 🙂

Dziś podróżuję rodzinnie i piszę o tym na blogu w wolnych chwilach. Pracując nad artykułami, czerpię nie tylko ze swoich wspomnień, ale także z doświadczeń zawodowych. Jestem polonistką, copywriterką oraz marketerką i przez kilka dobrych lat pracowałam w turystyce (kilka lat w touroperatorskim biurze podróży, kolejnych parę w hotelu 3*). Moje opinie są nie tylko subiektywnym obiorem jakiegoś miejsca. Pisząc na blogu, wykorzystuję także wiedzę merytoryczną na temat standaryzacji obiektów i zasad obsługi gości. Staram się, aby moje oceny były obiektywne i nie opiniuję pochopnie.

W swoich artykułach na blogu biorę pod lupę nasze podróże oraz ciekawe miejsca w Polsce i zagranicą. Obecnie skupiam się na wyjazdach krajowych (Polska jest piękna!), ale obiecuję nadrobić zaległości także w zakresie zagranicznych wczasów i wycieczek. Polecam poszukiwania ofert wakacyjnych na portalu turystycznym, z którym wiele lat współpracowałam na nieco innej płaszczyźnie niż teraz (przeczytasz o tym TUTAJ). Jeśli zastanawiasz się dlaczego warto rezerwować wczasy na portalu turystycznym zajrzyj TUTAJ. Jeśli prowadzisz obiekt turystyczny i chcesz żebym wzięła go pod swoją lupę – zajrzyj do zakładki o współpracy TUTAJ.


Jeśli podoba Ci się blog, wesprzyj mnie w tworzeniu następnych treści i zostań Patronem PODROŻY POD LUPĄ:

Wspieraj Autora na Patronite

Zabrania się kopiowania, modyfikowania i rozpowszechniania treści znajdujących się na stronie internetowej podrozepodlupa.pl bez zgody autora. Teksty i zdjęcia podlegają prawom autorskim zgodnie z „Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Masz pytania? Napisz do mnie, korzystając z formularza TUTAJ.

error: Nie kopiuj