Używasz AdBlocka?

Dzięki reklamom, linkom afiliacyjnym i artykułom sponsorowanym
mogę nadal pisać o rodzinnych podróżach.
Jeśli możesz, wyłącz proszę AdBlocka w swojej przeglądarce.

Last minute

Nie straszne Ci pakowanie na ostatnią chwilę?

Lubisz adrenalinę i nie boisz się nowości?

Szukasz okazji i najlepszych last minute?

Sprawdź aktualne oferty last minute we wszystkich kierunkach, z wylotem ze wszystkich portów, z dowolnym rodzajem wyżywienia oraz o różnym standardzie. Jeśli chcesz samodzielnie określić kryteria wyjazdu przejdź do wyszukiwarki wczasów i wycieczek TUTAJ.

Współpraca reklamowa

Czy warto kupować oferty last minute?

Jasne, że warto. Wczasy last minute mają tą cudowną cechę, że zazwyczaj są sporo tańsze niż standardowe oferty. Ceny wyjazdów spadają, jeśli tuż przed wylotem organizator nadal dysponuje wolnymi miejscami. Niekiedy zdarzają się tak dobre lasty, że ich cena porównywalna jest z kosztem samego przelotu.

Czy oferty last minute są gorsze od ofert standardowych?

Oferty last minute różni od ofert standardowych jedynie cena. Last minute to nie są wybrakowane wczasy 😉 Większość hoteli posiada zrównoważony standard pokoi, co oznacza, że zarówno rezerwacje first minut, jak i last minute będą miały identyczne warunki. Teoretycznie ostatnie rezerwacje mogą być przydzielone do „najsłabszych” pokoi, ale prędzej będzie tu rządzić przypadek 😉

Czy zawsze warto czekać na last minute?

Z całą pewnością nie. Jeśli planujesz wyjazd na majówkę lub inny długi weekend lub święta, wówczas prędzej możesz spodziewać się braku miejsc niż lastów. W najbardziej popularnych terminach last minute albo nie występuje, albo cena takich ofert niewiele obiega od ceny regularnej.

Czy lepiej kupować first minute czy last minute?

Jeśli możesz z wyprzedzeniem zaplanować termin urlopu, warto rezerwować wcześniej. Oferty first minute bywają bardzo korzystne, a po co ryzykować, że w wybranym przez Ciebie okresie czasu nie będzie dobrych lastów, albo te, które będą, zwyczajnie nie przypadną Ci do gustu. Wcześniejsze planowanie wakacji umożliwia wybór z pełnej oferty.

error: Nie kopiuj