Używasz AdBlocka?

Dzięki reklamom, linkom afiliacyjnym i artykułom sponsorowanym
mogę nadal pisać o rodzinnych podróżach.
Jeśli możesz, wyłącz proszę AdBlocka w swojej przeglądarce.

Renomowane biuro podróży dla firm – East Travel

Rezerwacja lotów, zakwaterowania, koordynacja transportu, ułożenie planu podróży i zarezerwowanie atrakcji to zadania czasochłonne, ale i niezbędne przy organizacji firmowych wyjazdów. Przedsiębiorstwa, które nie mają możliwości samodzielnie zająć się tymi zadaniami, mogą skorzystać z pomocy profesjonalnego biura podróży dla firm East Travel. W czym może ono pomóc?

Kiedy warto skorzystać z pomocy profesjonalnego biura podróży dla firm?

Pomoc biura podróży dla firm warto rozważyć zarówno, jeśli przedsiębiorstwo nie ma własnych zasobów, aby zorganizować wyjazd motywacyjny czy integracyjny, jak i w przypadku, gdy chce to zrobić profesjonalnie, a jednocześnie nie przepłacić.

Specjalistyczne biuro podróży to gwarancja wyjazdu firmowego skrojonego na miarę i dobrze zaplanowanego pod względem logistyki, atrakcji oraz celu, jaki chce się na nim osiągnąć. Umie ono również dostosować standard usług do oczekiwań i budżetu, ułożyć atrakcyjny program i dobrać atrakcje do typu wyjazdu.

Doświadczenie rynkowe pozwala East Travel przygotowywać wyjazdy w atrakcyjnych cenach. Kontakty w lokalnych agencjach, wynegocjowane stawki w hotelach i współpraca z biurami rezerwacji lotów sprawiają, że wyjazd zorganizowany przez East Travel może być o kilka procent tańszy niż ten przygotowany przez firmowy dział HR. Koszty obniża też know-how, które pozwala unikać podstawowych błędów np. związanych z błędnym wypełnieniem wniosków wizowych czy rezerwacją lotów łączonych z ryzykiem niezdążenia na przesiadkę.

Jakie wyjazdy organizuje biuro podróży dla firm East Travel?

Wyjazdy firmowe mają różne oblicza. Mogą być nagrodą dla pracowników za dobre wyniki sprzedażowe lub też czasem na integracje zespołu. Coraz popularniejsze staje się też Incentive Travel, czyli wyjazdy motywacyjne. W turystyce MICE nie zawsze jednak chodzi o zabawę — w jej skład wchodzą również podróże służbowe, konferencje, seminaria i różnego rodzaju eventy takie jak misje gospodarcze, targi itd. Profesjonalne biuro podróży dla firm jest w stanie zorganizować każdy z tych wyjazdów od A do Z. Co to oznacza w praktyce?

W East Travel zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem wyjazdów. Zaczynamy od pomocy w wyborze miejsca wyjazdu i atrakcji dopasowanych do potrzeb grupy, budżetu firmy, a także celu wycieczki i zainteresowań jej uczestników. Specjaliści East Travel zajmują się również kwestiami formalnymi, czyli uzyskaniem wiz, rezerwacją przelotów, noclegów, wyżywienia, transportu na miejscu. Ich rola nie kończy się jednak na planowaniu i organizacji — opieka trwa przez cały wyjazd. Świadczy ją zarówno będący na miejscu pilot wycieczki, jak i pracownicy biura, którzy reagują na ewentualne problemy i sytuacje kryzysowe, a także na życzenia specjalne uczestników wyprawy.

Jakie są korzyści ze współpracy z biurem podróży dla firm?

Oszczędność czasu i optymalizacja wydajności, profesjonalną pomoc opartą na specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu, a także niższe koszty to najczęściej wymieniane korzyści ze współpracy z biurem podróży dla firm East Travel. Do tej listy warto dodać także bezpieczeństwo, które w czasie firmowych wyjazdów powinno być priorytetem. Dostęp do narzędzi i informacji pozwalających śledzić aktualną sytuację na świecie, a także umiejętność działania w sytuacjach kryzysowych sprawia, że w razie potrzeby uczestnicy zawsze mogą liczyć na fachową pomoc. Więcej informacji na temat biura podróży dla firm East Travel można znaleźć na stronie easttravel.pl/blog/czym-sie-zajmuje-biuro-podrozy-dla-firm.

Tekst i zdjęcia zostały dostarczone przez easttravel.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Nie kopiuj