Używasz AdBlocka?

Dzięki reklamom, linkom afiliacyjnym i artykułom sponsorowanym
mogę nadal pisać o rodzinnych podróżach.
Jeśli możesz, wyłącz proszę AdBlocka w swojej przeglądarce.

Zatrzymać wspomnienia z podróży, czyli fotoksiążka

Jeśli tu jesteś, zapewne kochasz podróże. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że swoje wspomnienia uwieczniasz na zdjęciach. Archiwizowanie zdjęć tylko w formie elektronicznej bywa zawodne (o czym zdarzyło mi się niestety osobiście przekonać). Warto zainwestować w odbitki wybranych fotografii albo stworzyć fotoksiążkę.

Album czy fotoksiążka

Dawniej wybór leżał raczej między zdjęciami w pudle, a albumem ze zdjęciami wkładanymi za folię (przynajmniej u mnie). Teraz ulubione fotografie można uwieczniać na mnóstwo sposobów. Jednym z fajniejszych, z którego korzystam od lat, jest fotoksiążka. Komponujesz ją, jak chcesz, według własnych kryteriów, albo możesz korzystać z gotowych szablonów. Firm oferujących wykonanie fotoksiążek jest naprawdę sporo, i kilka już przetestowałam. Dziś chciałam podzielić się moim ostatnim odkryciem: Saal Digital.

Fotoksiążka na wypasie

O istnieniu Saal Digital nie miałam pojęcia do dnia, w którym trafiłam na reklamę ich promocji dla profesjonalnych fotografów i fotografów amatorów (ja zaliczam się do tej drugiej grupy). Promocja dotyczyła możliwości wykonania fotoksiążki o wartości 500 zł z wyborem dwóch rodzajów: Profesjonalnej fotoksiążki liniowej i Profesjonalnej fotoksiążki liniowej XT. Zgłosiłam się, pozytywnie przeszłam weryfikację i rzeczywiście otrzymałam kod rabatowy 

Łatwe tworzenie fotoksiążki

Zanim napiszę o samej fotoksiążce, którą otrzymałam, koniecznie muszę wspomnieć o procesie jej tworzenia. Dotychczas zamawiałam fotoksiążki w firmach, w których projekt tworzyło się online. W Saal Digital możesz wykonać swój album online albo z pomocą aplikacji na iOS lub Androida, albo ściągnąć program i wykonać ją offline na swoim komputerze i dopiero potem wysłać gotowy projekt do zamówienia. Ja skorzystałam z tej trzeciej opcji i dla mnie była mega wygodna. Nareszcie nie musiałam zgrywać zdjęć na serwer, tylko na spokojnie wybierałam zdjęcia do mojej książki prosto z dysku. W moim przypadku znacznie usprawniło to pracę.

Piękna pamiątka i efektowna fotoksiążka

Ja wybrałam Professional Line z okładką z ekoskóry, dodatkowo watowaną, ale do wyboru jest naprawdę spora ilość różnych materiałów. Moja fotoksiążka została wydrukowana na błyszczącym papierze fotograficznym (jest piękny i wyrazisty, ale następnym razem wybrałabym jedwabny lub matowy). Doszła do mnie w ciągu 3 dni roboczych (zamawiałam w czwartek wieczorem, a we wtorek w okolicach południa już trzymałam ją w rękach).

Fotoksiążka ma nie tylko solidną i elegancką okładkę, ale dodatkowo jej strony wykonane są ze sztywnej tektury. Dzięki temu nawet często oglądana nie ulegnie zniszczeniu (nie ma mowy o pogniecionych kartkach czy zagniecionych rogach, ponieważ wszystkie strony są sztywne). Ponadto fotoksiążka wydrukowana jest w systemie panoramicznym – na środku nie ma jako takiego łączenia, dlatego zdjęcia można dowolnie komponować, a nawet dodać jedno zdjęcie na dwóch stronach, bez obaw, że coś mogłoby potem źle wyglądać.

Jestem zachwycona jakością wykonania i szybkością realizacji zamówienia. Saal Digital posiada na stronie mnóstwo promocji (zobacz TUTAJ), a widzę, że nie brakuje im też reklam na IG i FB. To super gratka dla łowców okazji, a także tych, którzy swoje zdjęcia chcieliby ubrać w nietuzinkową, elegancją oprawę na lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Nie kopiuj