Używasz AdBlocka?

Dzięki reklamom, linkom afiliacyjnym i artykułom sponsorowanym
mogę nadal pisać o rodzinnych podróżach.
Jeśli możesz, wyłącz proszę AdBlocka w swojej przeglądarce.

Suntago – negatywne opinie

Mimo że Suntago istnieje od kilku już dobrych lat i przez cały ten czas przeżywa oblężenie odwiedzających, nadal trudno o rzetelne opinie w Sieci na temat tego, czy warto odwiedzić ten park. Wielu z nas na przykład zastanawia się, czy Suntago jest odpowiednie dla małych dzieci, które nie skończyły jeszcze 4 roku życia? Kiedy jechać do tego parku wodnego i co tak naprawdę ze sobą zabrać? Jaka temperatura panuje w środku w zimie i czy nie pożałujemy wycieczki do tego miejsca, gdy sami nie znosimy tłumu, hałasu, a przebywając na zwykłej sali zabaw w centrum handlowym jesteśmy przebodźcowani już po jednej godzinie?

Wyjazd do Suntago – jeden z ciekawszych pomysłów na prezent na urodziny dla dziecka prawie w każdym wieku?

Zacznijmy od początku: w jakim wieku powinno być dziecko, aby naprawdę ucieszyło się z pobytu w Suntago? W sieci odnajdziemy negatywne opinie rodziców małych dzieci, które żałują niekiedy bardzo dalekiej podróży, np. z Pomorza do Suntago z jednym małym dzieckiem, dla którego w parku znajdują się takie atrakcje, które można znaleźć w typowym miejskim basenie w każdym większym mieście. Od jakiego wieku dziecka wyjazd do Suntago ma zatem sens? Od tego, w którym dziecko jest w stanie samodzielnie zjechać z wielopoziomowej zjeżdżalni i nie obawia się wejścia do zjeżdżalni – tuby. W Suntago wprawdzie znajdują się strefy dla bardzo małych dzieci (poniżej 3 r. życia), jednak nie są one w opinii wielu klientów na tyle atrakcyjne, żeby specjalnie dla skorzystania z nich wyruszać w wielokilometrową podroż. Zalecany jest więc minimalny wiek 4 lat. Jeśli jednak chcemy pojechać do Suntago z młodszymi dziećmi, nic nie stoi na przeszkodzie – regulamin parku nie zabrania wejścia do środka dzieciom młodszym.

W jaki dzień tygodnia jechać do Suntago? O której godzinie są najmniejsze tłumy?

Najwięcej negatywnych opinii Suntago zbiera oczywiście wśród osób, które nie lubią tłumów. Jadąc do Suntago nie należy mieć złudzeń: tłumy będą. Będzie hałas i będzie mnóstwo dzieci. Jeśli chcemy odpocząć w strefie dla dorosłych, skierujmy się do segmentu parku przeznaczonego dla osób 16+. Jeśli mamy możliwość wyboru, nie wybierajmy się do Suntago w weekend – wtedy oczywiście obłożenie jest największe. Najtrudniej też wtedy o komfortowe, tanie noclegi obok Suntago. Najlepszy dzień to środa. Warto również zaplanować wejście we wczesnych godzinach rannych – najmniej gości przebywa w parku przed południem. Tkwi w tym jednak pewien problem dla osób, które chcą skorzystać ze zjeżdżalni – są one w większości czynne dopiero od ok. 13:00. Natężenie ruchu zwiększa się po południu, aby osiągnąć swoje apogeum około 17:00. Przyjeżdżająć do Suntago rano, unikniemy też kolejek przy wejściu.

Czy w Suntago jest zimno?

Jedne z niekiedy słyszalnych negatywnych opinii dotyczy tego, że w Suntago jest… za gorąco – nawet w zimie. Sytuacja jest trudna zwykle dla osób, które nie kąpią się, a jedynie zdecydowały na wypoczynek na leżaku lub rezygnują z kąpieli na rzecz pilnowania dzieci. Wiele jednak tutaj zależy od indywidualnych czynników: niektórzy po wyjściu z wody będą okrywali się dodatkowo ręcznikiem, bo złapała ich gęsia skórka, inni nie są ciepłolubni. Trzeba jednak obiektywnie przyznać, że w porównaniu do Tropical Island, czy do popularnych term np. na Węgrzech, a nawet w porównaniu do typowego basenu miejskiego, w Suntago zdecydowanie jest ciepło.

Tekst i zdjęcia zostały dostarczone przez aparthotelzyrardow.pl. Źródło zdjęcia podane przez dostawcę tekstu: envato elements.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Nie kopiuj