Używasz AdBlocka?

Dzięki reklamom, linkom afiliacyjnym i artykułom sponsorowanym
mogę nadal pisać o rodzinnych podróżach.
Jeśli możesz, wyłącz proszę AdBlocka w swojej przeglądarce.

Rozwijamy projekt „Hotel pod lupą”

Pomysł na nowy projekt certyfikacyjny ma już wiele, wiele miesięcy. Realizacja innych pomysłów nieco zatrzymała zeszłoroczny rozpęd projektu, ale to nie znaczy, że certyfikat „Hotel pod lupą” nie stanie się wyznacznikiem podróży dla rodzin z dziećmi.

Okiem rodzica świat wygląda inaczej

O tym wie każdy, kto ma dzieci. Jeśli nie jesteś jeszcze rodzicem, to Twój świat jest z innej galaktyki 😉 Planując podróże z dziećmi myślimy zupełnie inaczej niż wcześniej. Nagle zmieniają się priorytety, a nieistotne wcześniej kwestie wydają się teraz decydujące. Wiem, bo sama jestem mamą dwóch cudownych dziewczynek. Uwielbiam podróże, ale teraz każde wakacje planujemy „pod dzieci”.

Ekstremalne podróżowanie

Podziwiam i obserwuję w social mediach rodziny, które podróżują w odległe zakątki świata z dzieciakami. Cudowne jest zarażanie dzieci miłością do ciekawości świata i jeśli tylko połkną bakcyla, takie pokazywanie innych krajów i kultur jest absolutnie bezcenne.

Podróże pod lupą

Myślę, że wiele zależy też od dziecka, jego charakteru i tego jak znosi wyjazdy, ale chyba jednak większość z rodziców na czas małoletności swoich pociech nieco jednak modyfikuje swoje plany wycieczkowe wybierając:

Misja projektu

Projekt „Hotel pod lupą” powstał, aby pomóc rodzicom w wyborze miejsc wakacyjnych. „Podróże pod lupą” są rozwinięciem tego celu. Poszerzamy sam proces certyfikacyjny o katalog obiektów turystycznych, nie ograniczając się tylko do obiektów posiadających certyfikat, ale mających w ofercie udogodnienia dla rodzin. Co ważne, nie skupiamy się teraz tylko na hotelach, ale bierzemy także pod uwagę pensjonaty, ośrodki wczasowe, a nawet campingi. W katalogu, obiekty certyfikowane i sprawdzone przez nas osobiście zostaną odpowiednio oznaczone.

Wolisz wakacje zagraniczne?

Nic straconego! Polska jest piękna i mam nadzieję, że znasz ją już na wylot 😉 Już wkrótce na stronie podrozepodlupa.pl znajdziesz także więcej informacji o tym, gdzie rezerwować pewne wczasy w Egipcie, Grecji, Bułgarii, Hiszpanii i winnych krajach.

error: Nie kopiuj