Używasz AdBlocka?

Dzięki reklamom, linkom afiliacyjnym i artykułom sponsorowanym
mogę nadal pisać o rodzinnych podróżach.
Jeśli możesz, wyłącz proszę AdBlocka w swojej przeglądarce.

Wczasy we Włoszech

Współpraca reklamowa

Włochy to najpopularniejszy kierunek lotniczy w roku 2022*, ale jak się okazuje wiosenne rezerwacje wskazują na to, że pozycja Italii na podium pozostaje niezachwiana*. Sporo osób decyduje się na weekendowe wypady do Włoch, jako miłą odskocznię od rutyny tygodnia pracy. Właśnie citybreaki królują tu na wiosnę, a że we Włoszech jest co zobaczyć i gdzie wypocząć, nie ma się czemu dziwić.

Włochy do zwiedzania – wycieczka czy citybreak do Włoch?

Włochy to jeden z najpiękniejszych krajów europejskich, którego zabytki pamiętają nie tylko minione stulecia, ale także czasy starożytne. Któż nie zna takich miejsc jak Koloseum, Forum Romanum, Fontanna di Trevi? Włochy to także cała lista przepięknych miast, bo oprócz Rzymu światową sławę zdobyła także Wenecja, Neapol, Florencja czy niezależny Watykan i San Marino.

Włochy dla wygodnych, czyli wczasy we Włoszech

Oprócz zabytków, Włochy mogą poszczycić się świetnym zapleczem turystycznym w licznych ośrodkach nad Morzem Adriatyckim i Śródziemnym. Najbardziej znane włoskie regiony turystyczne to Sardynia, Sycylia, Kalabria, Toskania czy Riwiera Adriatycka, a wśród miłośników wyjazdów na narty do Włoch: Marmolada, Val di Fiemme, Val do Sole, Val Gardena czy Madonna do Campiglio.

Pizza, spagetti, espresso i lody

Wczasy we Włoszech muszą być udane o każdej porze roku, ponieważ oprócz wielu atrakcji turystycznych na przyjezdnych czeka tu wyjątkowa włoska kultura i przepyszna włoska kuchnia (ręka do góry, kto nie skusi się na prawdziwą włoską pizzę lub spagetti). Tu nawet kawa smakuje lepiej 😉 Włochy to także temperamentni, wiecznie gestykulujący i głośno mówiący Włosi, którzy pozostają przy tym niezwykle życzliwi turystom.

Włochy last minute, Włochy first minute

Interesują Cię wczasy we Włoszech? A może wolisz zwiedzanie i wycieczki do Włoch? Sprawdź aktualne oferty wyjazdów do Włoch:

Interesują Cię inne terminy lub kierunki? Skorzystaj z wakacyjnej wyszukiwarki:

*Źródła:

http://www.tur-info.pl/a/56518,,polacy-podroze-na-wiosne-citybreak.html
http://www.tur-info.pl/a/54615,,polacy-podroze-loty-2022-wlochy.html

error: Nie kopiuj