Używasz AdBlocka?

Dzięki reklamom, linkom afiliacyjnym i artykułom sponsorowanym
mogę nadal pisać o rodzinnych podróżach.
Jeśli możesz, wyłącz proszę AdBlocka w swojej przeglądarce.

Regulamin dodawania nowych obiektów do katalogu PODRÓŻE POD LUPĄ

 1. Katalog internetowy PODRÓŻE POD LUPĄ, znajdujący się pod adresem https://podrozepodlupa.pl zarządzany jest przez agencję marketingową MARKETING Z GŁOWY z siedzibą w Bielsku-Białej, zwaną dalej Agencją.
 2. Katalog przeznaczony jest dla obiektów noclegowych posiadających udogodnienia dla rodzin z dziećmi, zwanych dalej Obiektami.
 3. Do katalogu mogą zostać dopisane: hotele, pensjonaty, ośrodki wczasowe, motele, campingi oraz obiekty innego typu, które nie zostały tu wymienione, a które posiadają prawną możliwość zakwaterowania rodzin z dziećmi oraz posiadają odpowiednie do tego warunki.
 4. Pierwszeństwo dodania do katalogu mają Obiekty polecane przez użytkowników Internetu.
 5. Założenie konta w serwisie jest bezpłatne.
 6. Wizytówka zawierająca nazwę obiektu, jego adres, opis i zdjęcia dodawana jest bezpłatnie.
 7. Nowa wizytówka nie jest publikowana automatycznie i wymaga weryfikacji przez Agencję.
 8. Wizytówki, które nie zawierają pełnego opisu Obiektu według schematu wskazanego w formularzu (tj. lokalizacja, pokoje, infrastruktura, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, wyżywienie, przedział cenowy) nie będą publikowane.
 9. Agencja zastrzega sobie prawo do zmiany wprowadzonych treści w wizytówce (korekta tekstu).
 10. Agencja zastrzega sobie prawo do usunięcia zdjęć dodanych przez Obiekt, jeśli przekraczają 300 KB lub jeśli przedstawiają treści niezwiązane z Obiektem. Dozwolone zdjęcia powinny przedstawiać obiekt z zewnątrz, pomieszczenia ogólnodostępne, pokoje, łazienki, udogodnienia dla rodzin z dziećmi.
 11. Agencja zastrzega sobie prawo do usunięcia z katalogu obiektów, które jej zdaniem nie spełniają kryteriów obiektów odpowiednich dla rodzin z dziećmi. Agencja może uczynić to bez podawania konkretnej przyczyny.
 12. Dodatkowe funkcjonalności, takie jak aktywne linki do strony www obiektu i do profili w mediach społecznościowych, numer telefonu, zakres cen wymagają wykupienia rocznego abonamentu w wysokości określonej w aktualnym cenniku usług.
 13. Uruchomienie jakichkolwiek płatnych funkcjonalności w wizytówce obiektu wymaga podpisania zamówienia usługi dodania płatnej wizytówki w katalogu.
 14. Usunięcie wizytówki możliwe jest po zalogowaniu do serwisu. Na pisemną prośbę obiektu, wizytówka może zostać usunięta także przez administrację serwisu.
 15. Agencja zastrzega sobie prawo do zmiany treści niniejszego Regulaminu. O wszelkich zmianach Obiekty zostaną poinformowane drogą mailową na adres wskazany w formularzu rejestracyjnym.

Regulamin z dnia 12-01-2020 r.

error: Nie kopiuj