Używasz AdBlocka?

Dzięki reklamom, linkom afiliacyjnym i artykułom sponsorowanym
mogę nadal pisać o rodzinnych podróżach.
Jeśli możesz, wyłącz proszę AdBlocka w swojej przeglądarce.

Gdzie na wakacje

First minute i last minute w jednym miejscu

Nie możesz doczekać się urlopu? Planujesz wakacje i potrzebujesz sprawdzonego miejsca na zakup wczasów? Nie lubisz przepłacać i polujesz na okazje? Nie trać czasu i sprawdź oferty największych touroperatorów zebrane w jednym miejscu:

Współpraca reklamowa

Jak znaleźć wymarzone wakacje?

Nie zwlekaj i skorzystaj z wyszukiwarki ofert, która przekieruje Cię na stronę wiodącego portalu turystycznego, działającego na rynku od 22 lat. Wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć wczasy w najlepszych cenach i tylko sprawdzonych organizatorów. Więcej na temat portalu znajdziesz tutaj.

Gorące first minute i zniżki za wczesną rezerwację

Chcesz od razu przejść do aktualnych promocji? Oto lista gorących last minute:

Współpraca reklamowa

Dlaczego wakacje.pl?

Dawno, dawno temu, gdy zaczynałam pracę w biurze podróży, portale turystyczne były totalną nowością i istniało ich na rynku zaledwie kilka. Jednym z pierwszych były właśnie wakacje.pl, działające wówczas wyłącznie online (dziś funkcjonują także biura stacjonarne). Z punktu widzenia organizatora wyjazdów, którego wówczas reprezentowałam, wakacje.pl były jednym z najlepszych agentów, który należycie reprezentował naszą markę i profesjonalnie przedstawiał oferty klientom. Po 22 latach działalności wakacje.pl są nadal wiodącym portalem turystycznym, będąc nadal zaufanym partnerem w biznesie i rzetelnym doradcą podczas planowania wyjazdów wakacyjnych. Co ważne, współpracują ze sprawdzonymi i największymi organizatorami wyjazdów, dlatego oferowane przez nich oferty można uznać za wiarygodne.

error: Nie kopiuj