Używasz AdBlocka?

Dzięki reklamom, linkom afiliacyjnym i artykułom sponsorowanym
mogę nadal pisać o rodzinnych podróżach.
Jeśli możesz, wyłącz proszę AdBlocka w swojej przeglądarce.

Dlaczego wakacje.pl?

Na moim blogu znajdziesz banery, wyszukiwarki i listingi, które kierują Cię na stronę portalu turystycznego wakacje.pl. Jeśli możesz, wyłącz AdBlocka w swojej przeglądarce. Wówczas jeśli znajdziesz dzięki mnie swoją wymarzoną ofertę wakacyjną i dokonasz rezerwacji, ja otrzymam z tego tytułu prowizję. Cena dla Ciebie będzie taka sama i nie ulegnie zmianie, zatem nic nie tracisz.

Dlaczego zdecydowałam się na współpracę partnerską z wakacje.pl?

Wakacje.pl znam jeszcze sprzed niemal 20 lat, kiedy zaczynałam moją pierwszą pracę w touroperatorskim biurze podróży. Wakacje.pl już wtedy były jednym z najlepszych agentów naszego biura. Zawsze byli solidni i profesjonalni, a lata doświadczenia zaowocowały gigantycznym rozwojem portalu. Dzisiaj wakacje.pl to jeden z kluczowych graczy na polskim rynku turystycznym. Na swoich stronach skupiają ofertę niemal 100 biur podróży, ale co najważniejsze, współpracują ze sprawdzonymi touroperatorami. Rezerwując przez wakacje.pl otrzymujesz m.in.:

  • gwarancję ceny organizatora
  • darmową promesę Pewne Wakacje
  • możliwość odroczenia płatności oraz zakup na raty

Obsługa przed- i posprzedażowa w wakacje.pl na 6!

Wybierając wakacje.pl, wybierasz także wyśmienitą jakość obsługi klienta. Doradcy są prawdziwymi specami w swoim fachu i profesjonalistami w każdym calu (przetestowałam to na sobie ;-)). Nie tylko pomogą wybrać odpowiednią ofertę, ale także po dokonaniu rezerwacji są do dyspozycji klienta, odpowiadając na każde pytanie, dotyczące wyjazdu. Tu nie ma głupich pytań i nawet jeśli wybierasz się na zorganizowane wczasy po raz pierwszy, możesz mieć pewność, że z doradcami portalu wszystko będzie dla Ciebie łatwe 😉

Z pewnością dużym atutem pracowników portalu jest fakt, że doradcy aktywnie uczestniczą w wyjazdach szkoleniowych study tour, które polegają na zwiedzaniu hoteli i korzystaniu z wycieczek fakultatywnych (zapewniam, że study tour to nie wczasy, a oglądanie hoteli od rana do wieczora potrafi dać w kość). Dzięki temu, poznają ofertę touroperatorów na własne oczy i znacznie lepiej potrafią później doradzać klientom w wyborze odpowiedniej dla nich propozycji urlopu. Nie od dziś wiadomo, że zdjęcia w folderach często nie oddają rzeczywistości 1:1, a osobista wizyta pozwala realnie ocenić jakość obiektu.

Czy warto rezerwować na wakacje.pl?

Jasne, że warto! Na stronach portalu wakacje.pl znajdziesz gigantyczną liczbę ofert różnych organizatorów, dzięki czemu łatwiej wybierzesz swoje wymarzone wczasy. Rezerwując na portalu z 25-letnim doświadczeniem możesz mieć również pewność, że umowę podpisujesz z solidnym partnerem.

Dlaczego polecam rezerwację wczasów właśnie tam, przeczytasz także TUTAJ oraz posłuchasz na TikToku.

error: Nie kopiuj