Używasz AdBlocka?

Dzięki reklamom, linkom afiliacyjnym i artykułom sponsorowanym
mogę nadal pisać o rodzinnych podróżach.
Jeśli możesz, wyłącz proszę AdBlocka w swojej przeglądarce.

Certyfikat HOTEL POD LUPĄ

Zarządzasz hotelem i wiesz, jak ważna jest jakość usług? Teraz możesz potwierdzić ją z pomocą profesjonalnego audytu i certyfikatu HOTEL POD LUPĄ.

Co potwierdza certyfikat HOTEL POD LUPĄ?

Certyfikat stanowi potwierdzenie najwyższej jakości usług hotelu, a także jest drogowskazem dla gości, którzy szukają rzetelnych opinii o hotelach w Polsce w dwóch kategoriach:

  • HOTEL POD LUPĄ (ogólne potwierdzenie jakości usług)
  • HOTEL POD LUPĄ Dzieci rządzą! (dla hoteli polecanych dla rodzin z dziećmi)

Certyfikaty są nie tylko narzędziem promocyjnym, wpływającym na pozytywny wizerunek hotelu, ale mają także za zadanie być potwierdzeniem oczekiwanej jakości oferowanych usług dla kadry zarządzającej hotelu.

Kto może otrzymać certyfikat HOTEL POD LUPĄ?

Certyfikat mogą otrzymać hotele, które pozytywnie przejdą audyt certyfikacyjny.

Jak zgłosić hotel do audytu?

Należy wypełnić ankietę weryfikacyjną:

WYPEŁNIJ ANKIETĘ ONLINE

Wypełnienie ankiety nie zobowiązuje do wzięcia udziału w audycie i nie wiąże się z żadnymi kosztami. Ankieta pełni funkcję weryfikacyjną hotelu. Dopiero po przeprowadzeniu analizy, otrzymasz propozycję współpracy lub odmowę wykonania audytu.

Ankieta dotycząca udogodnień dla dzieci nie jest obowiązkowa. Można ubiegać się o tylko certyfikat HOTEL POD LUPĄ, potwierdzający wysoką jakość na poziomie ogólnym.

Kto może otrzymać certyfikat HOTEL POD LUPĄ w kategorii „Dzieci rządzą”?

Kategoria „Dzieci rządzą” dotyczy hoteli, posiadających udogodnienia dla rodzin z dziećmi na bardzo dobrym poziomie. Taki certyfikat może otrzymać hotel, który otrzymał certyfikat HOTEL POD LUPĄ i pozytywnie przeszedł weryfikację, dotyczącą wypełnienia drugiej ankiety (podczas głównego audytu weryfikowane są dane podane w drugiej ankiecie).

WYPEŁNIJ ANKIETĘ ONLINE

Masz pytania? Skorzystaj z formularza:

error: Nie kopiuj