Ten rok jest inny niż wszystkie. Plan na PODRÓŻE POD LUPĄ także był nieco inny. Całość zweryfikowała sytuacja piekielnie trudna dla polskiej turystyki. W kiepskiej sytuacji są nie tylko biura podróży, ale także rodzime ośrodki, hotele i pensjonaty, które po przerwie wprawdzie funkcjonują, ale objęte zostały licznymi ograniczeniami.

Turystyczny plan B

Zarówno katalog i blog PODRÓŻE POD LUPĄ, jak również projekt certyfikacji hoteli HOTEL POD LUPĄ od początku miały na celu wsparcie polskiej turystyki. Nieoczekiwanie znaleźliśmy się w środku epidemii, która mocno zaburzyła turystyczne plany Polaków, a przede wszystkim funkcjonowanie obiektów noclegowych. Teraz szczególnie powinniśmy znaleźć w sobie poczucie solidarności i WSPIERAĆ POLSKĄ TURYSTYKĘ. To jednak z gałęzi gospodarki, która najmocniej ucierpiała w związku z licznymi ograniczeniami rządu.

Polska jest piękna!!

Mamy ogromne szczęście, żyjąc w kraju pełnym różnorodności. Amatorzy zwiedzania znajdą całą listę pięknych zabytków, miłośnicy żeglarstwa i sportów wodnych spędzą wymarzony urlop na Mazurach lub nad Bałtykiem, maniacy gór do dyspozycji dostają całe południe Polski m.in. z Sudetami, Beskidami, Bieszczadami, Tatrami, Pieninami, po łyk zdrowia kuracjusze wyjadą do urokliwych uzdrowisk, a zwolennicy leniuchowania ustawią parawany na przecudnych bałtyckich plażach. Czego chcieć więcej?

Polska bogata jest w mnogość krajobrazów i sposobów na spędzanie wolnego czasu. W zasadzie każdy znajdzie tu coś dla siebie. Po co zatem tęsknić za tropikami, jeśli tu można spędzić doprawdy fantastyczne wakacje?

Pogoda nie wybiera

Tak, wiem – to koronny argument za wyjazdami zagranicznymi. W Polsce gwarancji ładnej pogody wprawdzie nie dostaniecie (jak mówił klasyk: „Sorry, taki mamy klimat”), ale pamiętajmy, że w tym roku akurat marzymy o deszczu stając w obliczu suszy. Ostatnie lata wcale nie były złe na wakacje w Polsce, a i ten rok zapowiada się obiecująco.

Rodzinne spanie

PODRÓŻE POD LUPĄ powstały z myślą o wyróżnieniu tych polskich hoteli, pensjonatów i ośrodków wypoczynkowych, które posiadają w swojej ofercie udogodnienia dla rodzin z dziećmi. Nie zapominamy także o campingach, które są świetne na urlop z dziećmi. W przypadku miejsc campingowych decyduje w naszej ocenie jakość infrastruktury (w szczególności czystość i jakość sanitariatów oraz dostępność miejsca do gotowania).

W związku z trudną sytuacją na rodzimym rynku turystycznym zapraszamy wszystkie obiekty, które spełniają powyższe kryteria do dodawania swoich wizytówek ZUPEŁNIE ZA DARMO. Obecnie obowiązuje promocja „100” dla pierwszych stu miejsc noclegowych, które zdecydują się dołączyć do katalogu. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Więcej informacji znajdziecie w zakładce DODAJ OBIEKT w górnym menu. Czekamy także na Wasze pytania i uwagi. Zapraszamy do kontaktu.